MATEMATiK DüNYASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MATEMATiK DüNYASI

Matematik, Yazılımm, Bilgisayar ve dahası .....

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aynalar - Mirrors

YazarMesaj
mngali

Erkek

Aynalar - Mirrors Empty
MesajKonu: Aynalar - Mirrors   Aynalar - Mirrors Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 1:23 pm

Aynalar
Mirrors

Aynalar - Mirrors 2021

Ben Carson önceleri hayatı yolunda giden bir polis memurudur. Meslektaşı olan NYPD polisini yanlışlıkla vurmasının üzerinden yaklaşık olarak bir yıl geçmiştir ve bu kaza hem işine mal olmuş hem de alkol ve öfke problemini doğurmuştur.

Ben, durumunun ailesi ve çocukları açısından da dayanılmaz hale gelmesiyle ablasının yanına, Queens’e, yerleşir.

Hayatını bir düzene sokup, ailesini bir araya getirme konusunda iyiden iyiye ümitsiz hale gelir ve Mayflower adlı süpermarkette gece bekçiliği yapmaya başlar. Bir zamanların zenginlik ve ihtişam sembolü olan mağaza, birçok masum insanın hayatına mal olmuş büyük yangın sonrası batmış bir hayalet gemiden farksız haldedir.

Mağazadan arda kalan ürkünç görüntüler arasında devriye gezen Ben, Mayflower duvarlarındaki süs aynalarla ilgili bir gariplik sezer. Aynalar üzerinde yanıp sönen ışıklar arasında Carson korkunç görüntülerle karşı karşıya kalır.

Yönetmen
Alexandre Aja

Oyuncular
Frank Mayers
Kiefer Sutherland
Matt Neufeld
Paula Patton
Cameron Boyce
Erica Gluck
Amy Smart
Mary Beth Peil

Tür